Hakkımızda

Big Baloon, üretim ve uygulamada 12. Yılında olup, Türkyede sektörün en yetenekli ve dünya pazarında yeri olan şirketlerindendir. Kuruluş yılı 2009 olan Big Baloon, mühendislik ve üretim montaj konusunda lider kuruluştur Referanslarının tamamı menun arasında tenis kortları, futbol sahaları, depolama alanları, çok amaçlı salonları,fabrika alanları bulunmaktadır. Kullanılan malzeme dünya standartlarında olup ileri teknoloji ile üretim ve montaj yapmaktadır. Uzun yıllar yaptığı işler ve yürüttüğü projeler ile membran yapılar konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir.

Big Baloon, Genel olarak bir BETON VE METAL bina maliyetinin neredeyse %10 fiyatına mal olan bu yapılar uzun yıllar size kapalı alanlar oluşturacaktır.

Big Baloon, işletme maliyeti uygun, uzun yıllar kullanılabilecek hava taşıyıcılı yapılar üretip montajını yapar. Bu yapıların özelliği içeriye sürekli temiz hava basması ve sağlıklı bir ortam sağlamasıdır. Kullanılan malzeme sayesinde her mevsim şartlarına uygundur. Bu yapılar daimi kullanım ve sezonluk kullanıma uygundur. Hızlı montaj ve demontaj yapılmaya uygundur.

Membran yapılar konusunda Türkiye’de konusunda uzman firma Big Baloon,sizlere uzun yıllar kullanabileceğiniz yapılar sunar.